Co robi siatkarz, jeśli ma urodziny?
- Przyjęcie.Dlaczego siatkarze piją wodę gazowaną?
- Bo po niej lepiej się odbiją.Dlaczego siatkarze piją wodę gazowaną?
- Bo po niej lepiej się obija.Dlaczego siatkarze wolą pić wodę gazowaną?
- Bo się po niej lepiej odbija.