Stoją dwie blondynki na przystanku i czekają na autobus.
Autobus podjeżdża,
a one podchodzą do drzwi kierowcy i jedna się pyta:
- Dojadę tym autobusem do Centrum?
- Nie - odpowiada kierowca.
- A ja? - pyta druga.Policjant mówi do kierowcy:
- Po piwie?
A kierowca:
- Skoro pan stawia...Co robi kierowca, kiedy jest zimno?
- Siedzi w golfie.