Dlaczego imprezy w kosmosie są nieudane?
- Bo nie ma atmosfery.Dlaczego w kosmosie nigdy nie ma dobrej imprezy?
- Bo nie ma atmosfery.Dlaczego w kosmosie nie ma zabawy?
- Bo brakuje atmosfery.Czy Ciebie też wkurza dźwięk przycisku "dobre"?Czemu w kosmosie są słabe imprezy?
- Bo nie ma atmosfery!